adwokat toruń skuteczny prawnik kancelaria adwokacka z torunia
W sprawie o odszkodowanie pomoże tylko dobry prawnik
Kwiecień 30, 2017
dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?
Maj 1, 2017

Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Uroczystość weselna jest jedyną w swoim rodzaju zabawą rodzinną, jaka powinna na długi czas zakorzenić się w pamięci wszystkich uczestników imprezy. Bardzo dobrze by było w sytuacji, jeśliby budziła oczywiście miłe refleksje. Każda para rozmyśla o cudownym, luksusowym oraz olśniewającym weselu. A mianowicie takim, na jakim osoby zaproszone będą dobrze się bawić z zachowaniem kultury oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Czy możliwe jest wesele bez alkoholu?

W obecnym czasie nieprzerwanie napotykamy informacje promujące wódkę, tytoń oraz kolejne używki, przykładowo kawę. Zazwyczaj niedojrzałe osoby urządzając wesele planują zaspokoić wszystkich, zaś wybraną metodą mogącą to zrobić jest alkohol. Kiedy go dużo pijemy tracimy kontrolę i zupełnie nie dokuczają nam już nieprzychylne komentarze ciotek, hałas najmłodszych gości oraz odór papierosów unoszący się ponad nimi (mimo iż osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, wyrafinowane potrawy, wielorakiego rodzaju przyjemności oraz dobra atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Abstynencja na owych uroczystościach zdarza się niezmiernie rzadko, jednakże od pewnego czasu kilkanaście związków zaczęło zalecać wymieniony zwyczaj. Dlaczego? – z uwagi na dzieci, które po prostu nie mogą oglądać bliskich pod wpływem silnych trunków, natomiast z innej strony – jest to dowód dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w sumie nie tylko wchodzących w skład Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna uczta w ogóle nie zależy od ilości spożytego spirytusu” lub „w ogóle nie potrzeba trunków, żeby dobrze się bawić”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle zadziwiające, bo w naszym kraju nadmienione okazje od pokoleń były szczodrze zakrapiane. Małżeństwa, które zdecydowały się właśnie na wesele bezalkoholowe przeważnie słyszały nieprzychylne przytyki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w uroczystości lub słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile zaproszenie biegłego wodzireja na przyjęcie wcale nie jest niczym dziwnym, to niedostatek alkoholu – owszem.

DJ na weselu bezalkoholowym

Dobre wesele to profesjonalny DJ na wesele z Bydgoszczy oraz ścieżka dźwiękowa dobrana do gustów uczestników imprezy. To naturalnie on precyzuje harmonogram uroczystości i konstruuje rozmaite niespodzianki. Na przyjęciu weselnym bez napojów alkoholowych jest naprawdę obowiązkowy. Doświadczony DJ to gwarancja znakomitej imprezy nawet przez dwa lub trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze zadania? Prócz tego, że jest odpowiedzialny za muzykę, to dowolne zdarzenie powinno być przez niego dosyć wcześnie zakomunikowane i poprowadzone. Każdy uczestnik ma się doskonale bawić, chociażby ten ogromnie skromny. Praca wodzireja zaczyna się nierzadko od wskazania zaproszonym osobom ich miejsc, natomiast później – jednocześnie z nowymi zdarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z gośćmi, tłumaczy im ruchy podczas tańca, organizuje rozmaitego rodzaju animacje. Wszystko to robi w sposób wesoły, ale absolutnie nie żenujący. DJ powinien być „duszą towarzystwa”, przede wszystkim na ceremoniach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi sporo wymagają i to przez dłuższy okres w przyrównaniu do tych, którzy prędko na wstępie wydarzenia są pod wpływem trunków.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów z alkoholem czasami może toczyć się mnóstwo klasycznych potańcówek, np. wieczory panieńskie imieniny, rocznice ślubu. Zamiast tracić pieniądze na spirytus, wino oraz szampana, wystarczy wykazać się nieco lepszą pomysłowością. Wieczór panieński czasem może ciągnąć się chociażby parę dni, a w czasie gry Panna Młoda jest szkolona do pełnienia roli doskonałej partnerki. Taki stan rzeczy tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich absolutnie nie powinny tańczyć półnagie tancerki. Przyjęcia oraz spotkania bez trunków są świetną alternatywą głównie dla tych odbywających się w konwencjonalnym tonie. Nieraz Mężczyźni wspominają, że zamierzają bawić się świetnie w czasie ceremonii, natomiast nie tylko dzień później chwalić się współpracownikom ile dokładnie udało im się wysączyć alkoholu. Trunek służy w pierwszej kolejności do tego, ażeby „przysłaniać” istotne kwestie, m. in. brak odczuwania frajdy z wydarzenia, przywiązania do rodziny (bądź ogólnie relacji społecznych) lub nieprzyjaznego widzenia dalekiej kultury. Zazwyczaj ludzie wcale nie chcą się pobierać, bowiem nie mają środków finansowych na odpowiednią ilość alkoholu oraz w gruncie rzeczy nie spostrzegają prawdziwego powodu owego zdarzenia. Wcale nie chodzi tu niewątpliwie jedynie o alkohol, ponieważ wydatków związanych ceremonią ślubu oraz weselem jest wiele więcej.

Komunie, sylwester i różne inne domowe uroczystości bez alkoholu nie wyróżniają się naprawdę niczym od owych konwencjonalnych. W przydzielonym miejscu zapewnia świetną muzykę znany DJ, na twarzy przybyłych gości królują uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec w chmurach, matka i ojciec jednej oraz drugiej strony siedzą zachwyceni. Tylko nie ma otumaniającego alkoholu, przez który niezwykle często takie piękne chwile odchodzą w zapomnienie i zastępuje je wściekłość, brak wrażliwości, złośliwość oraz awantury uczestników.

Jeśli planujesz wiedzieć dużo więcej, kliknij tutaj – DJ Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok