dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj
Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol
Maj 1, 2017
Pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie lokalne – dotrzyj do Klientów z Twojej okolicy
Maj 13, 2017

Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk

Jak samodzielnie przygotować przyjęcie weselne?

Już za moment ten ważny dzień, natomiast Ty po prostu nie wiesz za co się zabrać? Najczęściej przed związkami, które zamierzają wziąć ślub, wyłaniają się dwie alternatywy: albo na własną rękę urządzą cały ślub i wesele, albo zlecą zrobienie niniejszego zadania profesjonalistom – więc kreatorom ślubów. W pierwszej sytuacji potrzebny jest właściwy dystans do całej sytuacji, kłopotów i zwykłych niedogodności, jakie będą tworzyły się nieoczekiwanie. Musisz wtedy planować wszystko według ponadczasowej reguły „nie odkładaj niczego na jutro”. Im prędzej rozpoczniesz opracowywanie wszelkich niuansów, jakie mają dać się zauważyć podczas ceremonii ślubu i imprezie weselnej, tym mniej będziesz tracić nerwów. Zwłaszcza tym, że w trakcie rzeczywiście coś pójdzie źle – zrobiony przez ciocię elegancki tort spadnie na ziemię, zgubią się obrączki lub jakiś z przybyłych gości niestety nie będzie miał gdzie nocować. Ażeby zdążyć z przygotowywaniem wszystkich rzeczy na czas, musisz natychmiast przemyśleć kilka kwestii. Ułatwi to harmonogram przygotowań, bo wówczas w wolnej chwili będziesz mieć okazję do niego spojrzeć i zobaczyć, czy określone kroki zostały już przeprowadzone.

Gdy wahasz się, jaką propozycję wyłonić, np. który DJ na wesele będzie najodpowiedniejszy, wówczas wykonaj taką ilość telefonów, ile dokładnie będzie trzeba. Wcale nie obawiaj się dopytywać, rozsyłać wiadomości e-mail oraz uzupełniać kwestionariuszy zgłoszeniowych. Wyłącznie wtedy wykonawca może dostosować usługi do Twoich pragnień. Niech nie spełni Twoich oczekiwań od razu pierwsza oferta, dlatego, że w przyszłości może wyjść to, iż inny DJ ma coś o wiele ciekawszego do zaoferowania. W przypadku DJ-a skonfrontuj ze sobą wszystkie propozycje oraz po prostu nie frustruj się tym, iż może nie być w nich tego, czego szukasz. Nierzadko orkiestra, DJ-e, wodzireje oraz inni wykonawcy dają radę urzeczywistnić Twoje pragnienia oraz sugerować się sugestiami, jakie dostaną, np. kiedy chodzi o kompozycję na potrzeby pierwszego tańca. Możesz też rozmawiać ze znajomymi, którzy przedtem sami organizowali omawianą ceremonię. Czasami oni będą posiadali namiary na kompetentnego DJ-a.

Musisz obowiązkowo ponadto zrobić wyjątkowo skrupulatny scenariusz ślubu i przyjęcia weselnego w taki sposób, by żadnej rzeczy nie zlekceważyć. Możesz to wykonać w zwyczajnym kalendarzu lub przy pomocy tablicy powieszonej na ścianie, na jakiej będą zamieszczone wszystkie ważne sprawy. W trakcie zaślubin i przyjęcia możesz poprosić świadków, aby szczegółowo pilnowali, żeby wszystkie niespodzianki zachodziły zgodnie z zamiarem. W przypadku kiedy zapadła decyzja, ażeby wynająć DJ-a, który równocześnie ma kompetencje wodzireja, wtedy możesz też jemu wytyczyć indywidualne zadania.

A jeśli chcemy, aby ktoś zrobił wszystko za nas?

Gdy zupełnie nie dasz rady rozplanować ślubu oraz przyjęcia weselnego bez pomocy, jest to szczególnie dla Ciebie zbyt poważne wyzwanie, wtedy możesz poprosić o pomoc eksperta ślubnego (który będzie kierował technicznymi kwestiami) i wodzireja z doświadczeniem. Konsultant ślubny załatwi salę weselną, zaplanuje przystawki i dania, wybierze kwiaty do Kościoła i dużo innych „szczegółów”. DJ na wesele będzie kierował muzyką oraz rozrywkami dla zaproszonych osób. Również on będzie oznaczał czas pojedynczych zdarzeń,

inspirował gości do tańca, miał korzystny wpływ na nastrojowość oraz dawkę ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Przeznaczeniem konsultanta ślubnego jest najzwyczajniej w świecie odciążenie Młodej Pary w przygotowaniach do ślubu, a DJ przebywa oraz działa już na przyjęciu weselnym (czyli tam, w którym konsultanta już nie ma).

Tutaj możesz obejrzeć film z wesela, na którym wystąpił znany DJ

DJ-wodzirej zapewne nie jest niezastąpiony w Kościele wówczas, gdy wykonywany jest Marsz Mendelssohna. Bez niego tymczasem żadne wesele nie będzie posiadało tak znakomitej atmosfery, odpowiedniej dozy żartu i atrakcji, na które oczekują osoby zaproszone. Zanim określisz fajny repertuar na swoje wesele, odpowiedz sobie na następujące pytanie:zamierzasz spełnić indywidualne pragnienia czy gości? Nieprawidłowo dopasowana kompozycja może sprawnie popsuć każde wesele. Goście w niniejszej sytuacji zwyczajnie przebywają przy pachnących potrawach, jedzą to, co jest na nim położone i rozmawiają ze sobą. Spora liczba piosenek powinna być bez wątpienia taka, jaka Tobie przypadła do gustu. Dobrze jest też ułożyć parę piosenek, w trakcie których mogą ucztować najmłodsi oraz najstarsi reprezentanci rodów.

Taniec Nowożeńców jest na przyjęciu szczególnie istotny, stąd też zatwierdź wraz z DJ-em, który utwór musi koniecznie się pojawić i w jakim tonie. Ostatnio szczególnie poszukiwany stał się ciężki dym, dzięki któremu nowożeńcy wyglądają jakby szybowali w obłokach. Obsługę przedstawionego sprzętu lepiej pozostawić profesjonalistom, bowiem oni bez wątpienia wiedzą, czy w najbliższym czasie urządzenie ma zacząć generować „dym” i jakiego typu substancja musi koniecznie się w nim znaleźć. Może to zrobić z pewnością fachowy DJ na weselu, jaki ma przedstawiony sprzęt i jest w stanie go użyć.

Jeśli ciekawi Cię problematyka weselna, a precyzyjniej oprawa instrumentalna, jaka musi się na nim znaleźć, kliknij w odsyłacz tutaj – DJ na wesele

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok